הלכה למעשה

שלב א': הכר את הלקוח

 

לאחר יצירת הקשר הראשוני אנו קובעים פגישה אישית עם כל לקוח בכדי לבצע תהליך של הכרת הלקוח ובירור הצרכים היחודיים שלו. אנו סבורים שסכום ההשקעה צריך להקבע על פי הצרכים של הלקוח ולא לפי שיקולי הרווח למנהל התיק ועל כן רף הכניסה להשקעה נקבע בהתאם. בפגישה אנו גם קובעים את מדיניות ההשקעה. הפגישה האישית הינה שלב הכרחי ומחוייבת על פני הנחיות רשות ניירות ערך. 

 

שלב ב': מדיניות השקעה

 

יש לנו מספר קטגוריות של השקעות המוגדרות לפי רמת הסיכון המתאימה ללקוח ורמת התשואה המבוקשת.

ההתמחות של קומסטוק היא בסוגי השקעות שמכוונים להשגת מרכיב התשואה הגבוהה יותר בתיק באמצעות  השקעה בשווקים הבינלאומיים. לאחר קביעת סוג המדיניות המתאימה עוברים לפתיחת חשבון.

 

שלב ג': פתיחת חשבון

 

חותמים על הסכם ניהול תיק השקעות בין הלקוח לחברת קומסטוק. בנוסף למדיניות ההשקעה ההסכם מציין גם את העלויות הנלוות כגון דמי ניהול ועמלות. לקוחותינו נהנים מעמלות תחרותיות ביותר ששמורות לנו וכן מדמי ניהול אטרקטיביים.

 

אנו מציעים ללקוחתנו מגוון אפשרויות נוחות ובטוחות לפתיחת חשבון ההשקעה. חשבון ההשקעה והכספים שבו שייכים ללקוח ותמיד רשומים על שמו. הלקוח חותם על טופס יפוי כח לחברת קומסטוק המאפשר לה אך ורק לבצע פעולות קניה ומכירה של נכסים בחשבון.

חברת קומסטוק עובדת עם הבנקים והברוקרים המובילים בתחומם בארץ ובעולם.

הלקוח יכול לבחור לבצע את ההשקעה באמצעות הבנק והסניף בו כבר מתנהל החשבון שלו.

ברוקרים בין לאומיים

שלב ד': שוטף

 

לאחר פתיחת חשבון ההשקעה קומסטוק תבצע את ההשקעה בפועל על פי המדיניות שנקבעה עם הלקוח.

ללקוח קיימת גישה 24/7 לחשבון שלו באמצעות האינטרנט והוא יכול לראות בכל זמן את הנכסים המוחזקים בתיק ההשקעות, את הפעולות שבוצעו ואת שווי התיק.

 

חברת קומסטוק שולחת מדי רבעון דו"ח רבעוני המפרט את ביצועי תיק ההשקעות, הנכסים בתיק, דמי ניהול ועמלות שנגבו- הכל בהתאם להוראות רשות ניירות ערך.

 

הקשר השוטף הינו אישי ובלתי אמצעי. לקוחותינו מרימים אלינו טלפון או שולחים מייל לפי הצורך, מוזמנים לבקר אותנו במשרדינו בכל עת או שאנו קובעים להפגש בימי השבוע המוקדשים לפגישות מחוץ למשרד.

אנו מפעילים שירות מענה אנושי 24/7.

לקוחותינו מוזמנים מספר פעמים במהלך השנה לסדנאות וסקירות בנושא שוק ההון.

אנו מספקים עדכונים וניתוחי שוק באופן קבוע באמצעות רשימת תפוצה במייל ללקוחות המעוניינים בכך וכן באמצעות המדיה החברתית. 

 

אין במידע לעיל כדי להוות המלצה להשקעה ו/או תחליף לייעוץ/שיווק בידי בעל רישיון עפ"י דין המתחשב בנתונים ובצרכים  המיוחדים של כל אדם.

בית השקעות קומסטוק טריידינג - ניהול תיקי השקעות Commstock Trading Investment Portfolio Asset Management Israel

34 Ben Yehuda St Jerusalem Israel POB 7777 9107701 בן יהודה 34 ירושלים  ת.ד